Nezařazené

Víkendové výsledky našich hráčů

V Hradci Králové se konal první letošní GPA turnaj, konkrétně kategorie U17.

Náš oddíl měl dvojí zastoupení – Jana Hnilicová a Kristián Hašek nastoupili do všech disciplín. Bohužel se našim hráčům tentokrát tolik nedařilo.

Jediné vítězství si připsala Jana , když vyhrála ve dvouhře své první kolo a poté nastoupila proti druhé nasazené K. Kalkušové, se kterou prohrála 0:2 na sety.

Lépe si tentokrát vedli naši mladší hráč na turnajích GPC. První medaili z turnaje si odvezl Matěj Čepek. Na Skalce na turnaji U11 vyhrál se všemi soupeři a jedinou prohru zaznamenal s Danielem Musilem, suverénem této věkové kategorie. Obsadil tak 2. místo a potvrdil oprávněnost nominace na MČR v minibadmintonu, které se bude konat za 14 dní v Českých Budějovicích.

V Mostě na GPC U13 se opět dařilo Káje a Elišce Burešovým . Ve dvouhře obsadily shodně 3.místo a společně získaly stříbro ve čtyřhře.

V Praze na GPC Praha U15 se dařilo i Matyáši Haškovi. Na podzim měl zdravotní potíže a prakticky netrénoval. Nicméně v sobotu ukázal, že pokud by byl zdravý, určitě by se dokázal dostat daleko výše. V turnaji postupně ve dvouhře porazil dva nasazené hráče a zejména skalp o rok staršího patnáctého hráče na CŽ K. Sůvy z Vesce je velice dobrý výsledek. Nakonec dokráčel až do semifinále a obsadil 3.místo