Rubriky
Nezařazené

Reprezentační debut Jany Hnilicove

V Maďarsku ve městě Pecs se uskutečnil tradiční mezinárodní turnaj reprezentačních výběrů U15 deseti států. Českou republiku reprezentovali hráči ročníku 2009 a náš oddíl měl ve výběru své želízko v ohni – Janu Hnilicovou. A Jana si vedla opravdu dobře. Nastupovala jak ve dvouhře tak ve čtyřhře, zde se svoji dnes již stabilní stabilní deblovou partnerkou Katkou Malou.
Celkem náš tým sehrál šest utkání a Jana ze 12 zápasů prohrála pouze dva a to s hráčkami ze Švýcarska. A zde zejména čtyřhra byla naprosto vyrovnaná. Přispěla tak svými výkonu k bronzové medaili celého týmu.

Jana svými výkony i přístupem potěšila nejen nás, ale i reprezentačního trenéra Pavla Maňáska.

Tak do dalšího tréninku hodně zdaru.


Vysledky z turnaje

https://www.tournamentsoftware.com/sport/draw.aspx?id=039CB2F7-63BB-41F4-B38A-27750FA177E1&draw=2

Pochvala na webu Českého badmintonového svazu

https://czechbadminton.cz/article/I-v-nezkusene-a-mlade-sestave-cenny-bronz-z-Nation-to-Nation-U15-v-Madarsku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *